ZESPÓŁ g a l e r i a
KLINIKA

dr Daniel Kozyra

Urodziłem się 50 lat temu, ortopedią dziecięcą zajmuję się od 25 lat. Już na stażu ogólnolekarskim po ukończeniu studiów pod okiem Pani Dr Wandy Cyrul w Krakowie, badałem dzieci i wykonywałem badania USG bioderek, oceniając je w skali Grafa.
Poradnię preluksacyjną prowadzę do dnia dzisiejszego w ramach Kliniki Softmed Laser na warszawskim Ursynowie, gdzie łączę badanie kliniczne z badaniem USG stawów biodrowych.

 

Przez ostatnie 5 lat kierowałem równolegle oddziałem ortopedii i rehabilitacji dziecięcej w Konstancinie oraz specjalistyczną prywatną praktyką lekarską ortopedyczno – rehabilitacyjną dla dzieci i dorosłych w Górze Kalwarii.

 

W latach 1980 – 1986 studiowałem na Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi na wydziale lekarskim. Na studiach byłem członkiem Studenckiego Towarzystwa Naukowego. Brałem czynny udział w konferencjach naukowych międzyuczelnianych, napisałem wiele prac. W 1985 na „Symposium Medicum” otrzymałem wyróżnienie. Staż odbywałem w Szpitalu Wojskowym w Krakowie. Okres stażu wykorzystałem na badanie dzieci i diagnostyce ultrasonograficznej stawów biodrowych u Pani Doktor Wandy Cyrul.

 

Jesienią 1987 podjąłem pracę w Centrum Rehabilitacji STOCER im. Profesora Mariana Weissa w Konstancinie. W tym samym roku zostałem Starszym Lekarzem Pułku.

 

Uzyskałem:

 

1989 - pod opieką Dr Andrzeja Giełżyńskiego uzyskałem I stopień z ortopedii i traumatologii. Egzamin zdawałem w CSK WAM w Warszawie u Pana Prof. D. Tylmana
1994 - pod opieką Dr Mieczysława Kowalskiego uzyskałem tytuł specjalisty z ortopedii i traumatologii, który zdawałem w CSK WAM w Warszawie u Pana Prof. D. Tylmana.
1998 - pod kierunkiem Pana Prof. Jerzego Kiwerskiego uzyskałem stopień specjalisty w dziedzinie rehabilitacji. Egzamin zdawałem w CSK WAM w Warszawie.
W 1998 roku odszedłem z wojska.

 

Od 1992 roku prowadzę prywatną specjalistyczną praktykę lekarską w ortopedii i rehabilitacji dziecięcej oraz dorosłych, oddział ortopedii i rehabilitacji dziecięcej w Centrum Rehabilitacji w Konstancinie. Pracę w Centrum Rehabilitacji zakończyłem w grudniu 2010r. aby poświęcić cały czas moim pacjentom w prywatnej klinice, którą prowadzę i realizuję swoje marzenie, gdzie łączę rehabilitację z leczeniem operacyjnym, gdzie mam możliwość indywidualnie traktować każdego pacjenta i mogę poświęcić tyle czasu ile wymaga on i jego problem zdrowotny .